Олена Терещенко Єскіна: "SOS! До уваги киян та ЗМІ! Частина 1. Щойно, 4 липня..."

Олена Терещенко Єскіна в facebook:

SOS! До уваги киян та ЗМІ! Частина 1. Об этом сообщает vesele.in.ua со ссылкой на СМИ.

Щойно, 4 липня, о 20.20, за адресою бульвар Шевченка, 32 нами були зафіксовані та в черговий раз ! зупинені протиправні будівельні роботи БЕЗ відповідних дозволів в ОХОРОННІЙ зоні памятки архітектури - Садиби Терещенків!

Незважаючи на заборону здійснювати будь-які роботи, зупинені нами раніше у травні 2017р., та порушене кримінальне провадження, регіонал Зубик ampІнтергалбуд не збираються зупинятися поки не знищать памятку!

Сьогодні ввечері з Michel Terestchenko , зустрівши Крістін Терещенко та делегацію лікарів з Американського госпіталю у Парижі, ми всі разом проїзджали повз Садиби Терещенків та зафіксували відновлення протиправних будівельних робіт в її охоронній зоні. Звісно, зупинилися та вийшли з автівки. Звісно, зробили відео-фіксацію і прямий ефір. Звісно, викликали поліцію...

Французькі лікарі були в шоці, особливо коли охоронець намагався вирвати у мене мобільний телефон добре, мій чоловік був поряд, коли поліція спочатку спробувала зайняти бік порушників, коли відмовилася приїжджати на місце слідчо-оперативна група та накладати арешт на будівельну техніку заявили, що вже за моєю заявою порушено кримінальне провадження, тому їм немає більше чого робити, коли прибув хтось з керівників та почав погрожувати мені та моєму чоловіку.

Мішель, Крістін та я написали спільну заяву про злочин з вимогою встановити правопорушників й притягнути їх до відповідальності, зупинити протиправні роботи та накласти арешт на будівельну техніку. Ми продемонстрували поліції місце, де злочинці риють котлован та добилися розвантаження автівки, яка вивозила каміння.

Департамент культури КМДА на моє звернення відписався, що роботи зупинені до моменту надання забудовником всіх належних документів на будівництво ! у памяткоохоронній зоні та підтвердження здійснення заходів із збереження памятки. Звісно таких документів правовим шляхом забудовник ніколи не отримає!

Але ми зверталися до В. Кличка з іншим- просили негайного проведення обстеження Садиби Терещенків та зупинення будь-яких робіт в охоронній зоні памятки через її аварійний стан! Включаючи аналювання дозволу на порушення благоустрою та демонтаж паркану, за яким і надалі будуть традиційно проводитися заборонені будівельні роботи. За підтримки поліції. Аж поки не зведуть багатоповерхівку.

Дуже прошу максимального поширення інформації з метою створення суспільного резонансу! Може тоді нарешті приберуть цей паркан!

Як все починалося див. відео. А у моєму попередньому пості - прямий ефір з місця подій

# SaveTerestchenkoResidence # SaveKyivHeritage # KyivskeVicheОлена Терещенко Єскіна
Олена Терещенко Єскіна
Олена Терещенко Єскіна


ТОП новости

Вход

Меню пользователя